قیمت گلدان بتنی خیابانی

قیمت گلدان بتنی خیابانی با توجه به ابعاد، نوع طراحی، مصالح به کار رفته مرغوب و یا نامرغوب و... تعیین می شود. گلدان بتنی خیابانی یکی از انواع مبلمان شهری است که به منظور کاشت گل های طبیعی و مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. گلدان های بتنی به نسبت سایر گلدان ها دوام و استحکام زیادی دارند از این رو مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته اند. گلدان های بتنی بهترین گزینه برای کاشت گل های طبیعی به شمار می آیند زیرا این گلدان ها موجب افزایش هوارسانی به ریشه گیاه می شوند و از یخ زدن ریشه گیاه در دمای زیر صفر جلوگیری می کنند. بتن هیچ گونه محدودیتی در شکل گیری ندارد بنابراین می توان گلدان های بتنی را در طرح ها و مدل های مختلفی تولید کرد. گلدان های بتنی خیابانی جلوه خاص و زیبایی به شهر می بخشند و نمایانگر فرهنگ هر شهر می باشند. 
 
قیمت گلدان بتنی خیابانی

رنگ گلدان بتنی خیابانی

گلدان های بتنی خیابانی در رنگ های متنوعی تولید می شوند. گلدان های بتنی رنگی بهترین گزینه برای استفاده در پارک ها و فضاهای سبز می باشند زیرا علاوه بر زیبایی فضا موجب شادی و نشاط در افراد می شوند. گلدان های بتنی که در حاشیه بزرگراه ها و اتوبان ها نصب می شوند اغلب به رنگ خنثی همچون طوسی و خاکستری انتخاب می شوند زیرا این مکان ها بیشتر در معرض دود و آلاینده قرار دارند بنابراین استفاده از گلدان بتنی رنگ روشن مستلزم تمیزی زود به زود است. 

ویژگی گلدان بتنی

دوام و طول عمر زیاد

گلدان بتنی به دلیل آنکه از بتن ساخته شده اند مقاوم در برابر ضربات و صدمات احتمالی می باشند. این گلدان ها قادر به تحمل وزن و فشار زیادی می باشند و به نسبت سایر گلدان ها دیرتر خراب می شوند.

مقاوم در برابر تغییرات جوی

این گلدان ها در برابر شرایط جوی مختلف نظیر باران، برف، سرما و گرما مقاوم می باشند. گلدان های بتنی در دمای زیر صفر یخ نمی زنند همچنین در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر رنگ و تغییر فرم نمی شوند.

سازگار با محیط زیست

گلدان های بتنی برخلاف سایر گلدان ها مانع از آلودگی خاک می شوند. مواد اولیه در ساخت این نوع گلدان ها از نوع مواد معدنی است که با محیط زیست سازگار می باشد و هیچ گونه آسیبی به محیط  وارد  نمی کنند.

انواع گلدان بتنی

گلدان های بتنی را می توان متناسب با نیاز خود در مدل های فانتزی، چندوجهی، دایره ای، رنگی و ساده خریداری کرد. گلدان های بتنی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند و با توجه به کاربردی که دارند در بسیاری از مکان ها از جمله محوطه فرودگاه ها، پیاده روها، محوطه بیمارستان ها، پارک ها، فضای سبز، هتل ها، حیاط دانشگاه ها، میادین و... مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید گلدان مورد نظر خود را در ابعاد و مدل های مختلف از مجموعه آکوپارک خریداری نمایید. جهت استعلام از قیمت و نحوه خرید با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.