تولید پایه چراغ زینتی باغی

 پایه چراغ زینتی باغی یکی از اجزای مهم و پرکاربرد مبلمان شهری است که در جهت نورپردازی و روشنایی محیط مورد استفاده قرار می گیرد. این پایه چراغ ها قابل استفاده در بسیاری از مکان های عمومی و خصوصی از قبیل پارک ها، بوستان ها، فضای سبز، خیابان ها، پیاده روها و... می باشند. پایه چراغ زینتی باغی مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شود. این پایه چراغ ها به دلیل استفاده در فضای باز از فلزات مقاوم و باکیفیت ساخته می شوند. در تولید پایه چراغ زینتی باغی از ورق فولاد ST37 استفاده می شود. سطح خارجی این محصول به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی به روش گالوانیزه گرم و یا رنگ صنعتی پوشش داده می شود.( گالوانیزه گرم نوعی گالوانیزه است که در آن ورق آهن و فولاد با غوطه ور شدن در حمام روی مذاب در دمای 449 درجه سانتی گراد پوشش داده می شود.)

 
تولید پایه چراغ زینتی باغی

تولید کننده پایه چراغ زینتی باغی

تولید کننده پایه چراغ زینتی باغی با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه به تولید و ساخت پایه چراغ زینتی باغی پرداخته است. در تولید این محصول از به روز ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا استفاده شده است. پایه چراغ زینتی باغی همانند پایه چراغ لوله ای دارای سطح مقطع گرد و دایره ای شکل می باشد. این پایه چراغ ها در ارتفاعات گوناگونی طراحی و تولید می شوند اما به طور معمول ارتفاع بین 2 الی 15 متر را برای آن در نظر می گیرند. بدنه پایه چراغ زینتی باغی به توجه به ارتفاع آن از چندین لوله فولادی ساخته می شود. قطر ورق فولادی از پایین به بالا کاهش می یابد. تمامی اتصالات پایه چراغ زینتی باغی با استفاده از جوشکاری نیمه اتوماتیک CO2 انجام می شود. در تولید پایه چراغ زینتی باغی از قطعات آلومینیومی مختلفی استفاده می شود که این قطعات نقش مهمی در زیباسازی محصول ایفا می کنند. پایه چراغ زنیتی باغی قابلیت نصب هد با اشکال و طول های مختلف را دارا می باشد.

تولیدی پایه چراغ زینتی باغی

در تولید پایه چراغ زینتی باغی از قطعات آلومینیومی مختلفی همچون مبله، النگویی، موشکی، سرنیزه، کتیبه، گلدانی و... استفاده شده است. مبله قطعه آلومینیومی مکعبی شکل است که در قسمت پایین پایه نصب می شود. بر روی مبله قطعه آلومینیومی طلایی رنگی به نام کتیبه نصب می شود. از دیگر ملحقات پایه چراغ زینتی باغی می توان به گلدانی اشاره کرد. گلدانی قطعه آلومینیومی استوانه ای شکلی است که در بالای مبله قرار می گیرد. پایه چراغ زینتی باغی قابلیت نصب انواع سرچراغی و پروژکتور از نوع لاک پشتی، COB، LED و... را دارا می باشد. مجموعه آکوپارک عرضه کننده انواع پایه چراغ زینتی باغی در بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز است. این مجموعه در تلاش است تا با افزایش سطح کیفیت محصولات خود به بالاترین درجه از سطح رضایت مشتریان عزیز دست یابد. متقاضیان عزیزی که قصد خرید از این گروه را دارند می توانند با همکاران ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایند.

فولاد ST37

پایه چراغ زینتی باغی در جهت تامین روشنایی و همچنین زیباسازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد و اندازه، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع مونتاژ، تعداد سفارش و...

شما مشتریان عزیز می توانید با خرید عمده پایه چراغ زینتی باغی از مجموعه آکوپارک شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید.

نظرات كاربران :