کفپوش گرانولی رولی

کفپوش گرانولی از دانه های بازیافت شده از لاستیک خودرو و چسب مایع و رنگ پودری ساخته می شود.  این کفپوش از دو قسمت زیره و رویه تشکیل شده است. فقط رویه کفپوش رنگ آمیزی می شود و زیره کار که هنگام استفاده از کفپوش گرانولی قابل مشاهده نیست رنگ نخورده و مشکی می ماند.
رویه کفپوش از گرانول و چسب تشکیل می شود که در میکسر جداگانه با هم مخلوط شده و بنا بر سفارش مشتری رنگ می شوند. مواد آماده شده توسط سینی لغزان زیر پرس هدایت می شود و با فشاری حدود ۱۵۰ الی ۲۵۰ تن و در حرارت ۱۷۰ درجه سانتی گراد به اصطلاح می پزد . بعد از زمان ۵ الی ۸ دقیقه از زیر پرس خارج شده و بر روی پالت قرار می گیرد.

کفپوش گرانولی رولی

ویژگی اصلی کفپوش گرانولی رولی که آن را در مقایسه با سایر محصولات خاص می کند، نصب فوق العاده سریع و قیمت پایین و مقرون بصرفه و طول عمر بالای کفپوش گرانولی رولی می باشد. نکته ای که شما باید به آن توجه کنید فضایی است که می خواهید در آنجا از این محصول استفاده کنید. اگر شما مالک یک باشگاه ورزشی، بدنسازی یا یک کارخانه یا کارگاه تولیدی هستید یا مدیریت یک مدرسه یا مهد کودک با شما است، استفاده از این کفپوش انتخابی اقتصادی و کاربردی می باشد.

کاربرد کفپوش گرانولی رولی

استفاده از کفپوش گرانولی رولی در فضاهای مسقف هر مکانی که احساس نیاز می کنید محدودیتی ندارد. تنها نکته در خرید امکان جابجایی شماست. اگر امکان جابجایی چند بار در طول یک سال را می دهید بهتر است از نوع تایل های گرانولی و کفپوش های پازلی استفاده کنید. اما اگر جابجایی های شما هر چند سال یکبار است مشکلی نیز و این کفپوش بهترین گزنیه است، مخصوصا اگر فضا مساحت زیادی داشته باشد.البته شما قبل ازخرید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مزایای کفپوش گرانولی رولی

بی شک کفپوش گرانولی رولی نیز همانند دیگر کفپوش ها باید از لحاظ کیفیت و مرغوبیت مورد بررسی قرار گیرد. چرا که محصولات متنوع ای در بازار عرضه که مسلما از نظر استانداردها تفاوت هایی داشته و بعضا از مواد اولیه بی کیفیت برخوردار شده اند. از این رو بهتر است به چند نکته که در زیر به آنها اشاره می شود در هنگام خرید کفپوش دقت شود:
  • میزان انعطاف پذیری کفپوش باید خوب باشد
  • در صورت لوله و تا شدن دچار شکستگی نشود
  • ظاهری یکدست و زیبا داشته باشد
  • حالت ارتجاعی مطلوبی داشته باشد
  • ضخامت آن کمتر از 1 میل نباشد

تولید کفپوش گرانولی رولی

کفپوش گرانولی  رولی تولید آکوپارک مقاوم ترین و به صرفه ترین نمونه موجود در بین تمامی نمونه های کفپوش گرانولی در ایران به نظر مصرف کنندگان این محصول می باشد. کفپوش گرانولی آکوپارک مقاومت بالایی در برابر آب ، اشعه خورشید و ضربه و فشار دارد. همچنین ما کیفیت و استحکام این محصول را برای استفاده مشتریان تضمین می کنیم.