فروش مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

امروزه تجهیزات بسیاری برای بازی و سرگرمی کودکان طراحی و تولید شده است زیرا بازی موجب رشد جسمی و ذهنی کودکان می شود و بخش عظیمی از زندگی کودکان را  تشکیل می دهد . از این رو باید مکانی مناسب برای انجام بازی برای کودکان اختصاص دهیم تا در امنیت کامل بتوانند به تحرک و شادی بپردازند. علاوه بر این ابزار و تجهیزاتی برای بازی کودکان مورد نیاز است که در عین سرگرمی و پرورش مهارت های کودکان دارای ایمنی کافی باشند. از این رو تجهیزات بازی پلی اتیلن که دارای ایمنی  و مقاومت بالا هستند در پارک ها، بوستان ها ، مهدکودک ها و... نصب می شوند تا کودکان بتوانند از این لوازم که بسیار مناسب و ایمن هستند استفاده کنند. مجموعه بازی کودکان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و طراحی می شود. شما می توانید این وسیله های بازی را در ابعاد کوچک تر در منزل خود نیز تهیه و مورد استفاده قرار دهید. این تجهیزات در طرح و رنگ های مختلفی تولید و طراحی می شوند و هر کدام دارای امکانات متفاوتی می باشند. جهت دریافت قیمت مجموعه بازی کودکان با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
 
قیمت تجهیزات پارکی کودکان

قیمت تجهیزات پارکی کودکان

فروش مجموعه بازی پلی اتیلن

فروش مجموعه بازی پلی اتیلن

خصوصیات مجموعه بازی پلی اتیلنی

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان نسبت به وسایل بازی قدیمی از تنوع بالاتری در طرح و رنگ بر خوردار هستند و همینطور دارای امکانات مختلفی می باشند.  این مجموعه های بازی پارکی دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید، برف، باران، حمله حشرات و ... هستند. باید توجه داشت که تجهیبزات پای اتیلنی دارای چگالی های مختلفی می باشند که با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف در چگالی های متفاوت انتخاب می شود. از این رو هنگام تهیه این تجیهزات حتما شرایط محیطی خود را ذکر کنید. این محصولات به دلیل خاصیت uv پلی اتیلن مقاومت بالایی در برابر نور خورشید دارند و عایق حرارتی می باشند. از این رو در روز های سرد و گرم سال نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند . مجموعه بازی پلی اتیلنی دارای امنیت بالایی هستند  و معمولا برای کف محوطه مجموعه های بازی پلی اتیلن از کف پوش های تاتامی و گرانولی استفاده می شود تا از بروز هر گونه آسیب به کودکان جلوگیری شود. مجموعه بازی پلی اتیلن قابل شست و شو است و می توان هر چند وقت یکبار آنها را نظافت و ضدعفونی کرد تا از انتشار و بروز بیماری های مختلف جلو گیری شود.

لیست قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

مجموعه بازی پلی اتیلن در طرح و رنگ های متنوعی تولید می شود که با توجه با طرح و رنگ های مختلف دارای قیمت متفاوتی نیز می باشند. علاوه بر این فاکتور دیگری بر قیمت این مجموعه های بازی تاثیر گذار است،  ابعاد و اندازه این مجموعه ها هستند که با توجه به رده سنی و فضای خالی برای نصب این محصولات در ابعاد متنوع انتخاب می شوند این محصولات در ابعاد کوچک مناسب برای استفاده در منازل نیز هستند.  از طرفی امکانات این مجموعه های بازی با یکدیگر متفاوت است. اغلب این مجموعه ها شامل چندین ایستگاه، راه پله ، چندین مدل سرسره در اندازه های مختلف، بازی تور و طناب، تاب دوتایی یا سه تایی و ... هستند. این امکانات در مجموعه های بازی گوناگون متفاوت می باشند. بدیهی است که هر چه ابعاد و اندازه مجموعه بازی بزرگ تر باشد و امکانات بیشتری داشته باشد دارای قیمت بالا تری نیز خواهد بود. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت وسایل بازی پارک از طریق لینک های ارتباطی با شرکت آکو پارک تماس حاصل نمایید.

خرید مجموعه بازی پلی اتیلن

شرکت آکوپارک طراحی و تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن می باشد. این شرکت با به کار گیری نیرو های متخصص و با استفاده از متریال مرغوب به طراحی و تولید انواع مجموعه های بازی پلی اتیلن در طرح ها و رنگ های متنوع با کیفیت بسیار بالا پرداخته است و قدم بزرگی در راستای نیاز های شهروندی برداشته است. شما می توانید برای مشاهده محصولات آکو پارک به سایت این شرکت مراجعه نمایید همچنین می توانید با مشاورین شرکت آکو پارک تماس بگیرید تا راهنمای شما برای خرید مناسب باشند.
 
مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان قیمت

مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان قیمت

وسایل بازی پلی اتیلن

فروش وسایل بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلنی

فروش مجموعه بازی پلی اتیلنی ارزان

ضد ضربه، مقاوم در برابر اشعه UV، متنوع در طرح و مدل، قیمت مناسب و مقرون به صرفه و...

بله مجموعه آکوپارک مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی را به سراسر کشور ارسال می ک