قیمت فروش گلدان بتنی 

قیمت فروش گلدان بتنی با توجه به ابعاد، نوع طراحی، جنس، مصالح به کار رفته مرغوب و یا نامرغوب و... تعیین می شود. گلدان های بتنی ظروفی هستند که در آن گل و گیاه مصنوعی و تزئینی و یا حتی طبیعی قرار می دهند. گلدان های بتنی از بادوام ترین گلدان ها به شمار می آیند و برای کاشت انواع مختلفی از گل ها و گیاهان کاربرد دارند. گلدان ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. گلدان های بتنی با سایز بزرگ برای استفاده در فضای شهر بهترین گزینه می باشند. گلدان های بتنی شهری یا گلدان های فایبرگلاس اغلب در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین باید از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شوند. 
 
قیمت فروش گلدان بتنی 

جنس گلدان بتنی

همانطور که از نام این نوع گلدان ها نمایان است جنس این گلدان ها از بتن می باشد. بتن از ترکیب آب و سیمان حاصل می شود. بتن مورد استفاده در ساخت گلدان های بتنی از نوع بتن مسلح می باشد. مسلح کردن بتن روشی برای افزایش خاصیت کشسانی آن است. استفاده از بتن در ساخت این گلدان ها موجب افزایش مقاومت آنها در برابر ضربه و آسیب می شود.

مزایای گلدان بتنی

گلدان های بتنی یخ نمی زنند و مانع از یخ زدن ریشه گیاه می شوند. این گلدان ها در برابر اشعه UV مقاوم بوده و دچار تغییر رنگ و تغییر فرم نمی شوند همچنین از گل و گیاه در برابر خشک شدن و پژمردگی محافظت می کنند. گلدان های بتنی به عنوان عایق حرارتی عمل می کنند این گلدان ها به گونه ای ساخته می شوند که از ریشه گیاه در برابر نوسان تغییرات دما محافظت می کنند و باعث رشد بهتر و بیشتر گیاه می شوند. مواد اولیه گلدان های بتنی از نوع مواد معدنی است که با محیط زیست سازگار است و هیچ گونه آسیبی به محیط وارد نمی کند. گلدان های بتنی قابل رنگ آمیزی می باشند بنابراین می توان آنها را متناسب با فضای مورد نظر به رنگ ها مختلف رنگ آمیزی کرد. در قسمت زیرین گلدان های بتنی سوراخ های متعددی ایجاد می کنند تا آب اضافی گلدان از آن خارج شود و مانع از پوسیدگی ریشه گیاه گردد. 

کاربرد گلدان بتنی  

گلدان بتنی از جمله مبلمان شهری تزئینی است که در بسیاری از مکان ها به منظور زیباسازی محیط قرار داده می شود. گلدان های بتنی در پارک ها، فضای سبز، میادین، موزه، کتابخانه، پیاده روها، محوطه ادارات، حیاط بیمارستان ها، حاشیه اتوبان ها و بزرگراه ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. گلدان های بتنی باید ظاهر زیبایی داشته باشند تا به فضای شهر چهره خاص و زیبایی ببخشند.

فروش گلدان بتنی

مجموعه آکوپارک با سال ها تجربه در زمینه فروش گلدان های بتنی فعالیت می کند. مشتریان عزیز در صورت نیاز به خرید گلدان بتنی می توانند با همکاران ما در این مجموعه از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایند و از نحوه خرید و قیمت محصول مطلع شوند.