گلدان شیب بندی

آکو پارک تولید کننده انواع گلدان شیب بندی و یا گلفوژ شیب بندی مناسب برای استفاده در کنار اتوبان ها و مناطق شیب دار از شیب 45 تا 90 درجه در سراسر کشور میباشد. گلدان های بتنی مخصوص ایجاد سیستم های فضای سبز شیب دار است. با استفاده از این فلاور باکس بتنی، شیب های مورد نظر مستحکم شده و در کوتاهترین زمان قابل کاشت گیاهان می باشد. شکل مخصوص این گلدان ها باعث پایداری و اتصال مناسب آن ها به یکدیگر میشود که قابلیت نصب در انواع شیب ها و سطوح صاف را به ما میدهد. جهت خرید گلدان شیب بندی با طرح های متنوع با ما تماس بگیرید.  
 
  • ابعاد۴۰*۵۰ در ارتفاع ۲۵
  • جنس بتن مصلح
  • میلگرد آمارتور ۴ با نقطه جوش
 
گلدان شیب بندی

فروش گلدان شیب بندی

گلدان بتنی شهری یا همان گلدان شیب بندی که امروزه تهیه و تولید می شوند از دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند و در کنار دوام و کیفیت بالایی که دارند از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. طراحی این گلدان شیب بندی یا همان فلاور باکس بتنی به شکل نوآورانه ای انجام می شود که رشد گیاهان را مستقیما از سطح دیوار فراهم می سازد. از طرف دیگر حفره سازی، شرایط مناسبی برای رشد ریشه گیاه، زه کشی و کانال هایی برای خطوط آبیاری ایجاد می کند. ترکیبی از قطعات با پوشش گیاهی از پیش کاشته شده‌اند، که به صورت عمودی و توسط سیستم استراکچر سبکی، با فاصله نصب شده و یا به صورت مستقل خود ایستا می‌باشند. درحال حاضر بنا بر نوع و درخواست کارفرما از استراکچر بتنی در فلاور باکس ها نیز استفاده می شود که می توان به دیوار سبز باکس های بتنی، مصلی اشاره کرد.

قیمت گلدان شیب بندی

بد نیست بدانید که انواع گلدان بتنی دیوار و گلدان بتنی شیب دار زیر مجموعه گلدان بتنی طبقاتی هستند. قرار دادن تعدادی گلدان در بالای یکدیگر تشکیل یک گلدان طبقاتی را می‌دهد. این روزها استقبال بسیار زیادی از انواع گلدان بتنی طبقاتی شده است با قرار دادن آنها در معابر و خیابان ها و کاشت گل های طبیعی و یا قرار دادن گل های مصنوعی زیبایی زیادی به شهر هدیه می‌شود. این طراحی می‌تواند به شکل مدرن انجام شود و یا به سادگی چند گلدان را روی هم قرار داده و از آن یک گلدان طبقاتی ساخت. امروزه در دنیا یکی از پر مصرفترین انواع گلدان شهری ، گلدان شیب بندی هستند

فلاور باکس بتنی 

یکی از مهم ترین نوع گلدان شهری،فلاور باکس بتنی می باشد. این مدل گلدان ها همان گونه که از نام آن انتظار می رود از جنس بتن سخت و مقاوم می باشد و در شرایط مختلف آب و هوایی و در باد و طوفان های شدید نیز مقاوم می باشند. این نوع گلدان ها در طرح های شکیل و زیبایی طراحی می شوند و می توان به راحتی آن را در مبلمان شهری نصب و اجرا نمود و در صورت خرابی امکان تعمیر آن ها نیز امکان پذیر می باشد.

قیمت گلدان بتنی

محيط شهري علاوه بر نيازهاي فيزيکي شهروندان نيازهاي روحي و رواني آن ها را نيز به نوعي برآورده مي کند. يکي از راه هاي پاسخگويي به اين نياز، بکار گيري مبلمان شهري مناسب مانند گلدان ها ی بتنی مي باشد.
ساخت گلفوژ