فوتبال دستی و میز تنیس

فوتبال دستی پارکی

فوتبال دستی بسیار مناسب بازی و استفاده در پارک ، ویلا و فضای باز می باشد. فوتبال دستی پارکی بسیار سرگرم کننده و مناسب بازی در گروه های ۲ تا ۴ نفره می باشد. استفاده از فوتبال دستی فضای باز علاوه بر ایجاد تحرک و پویایی لحظات شاد و هیجان انگیزی برای افراد در جمع های دوستانه و خانوادگی ایجاد می کند. فوتبال دستی پارکی پایه دار بسیار مقاوم و ایستا می باشد. جهت خرید فوتبال دستی پارکی و اطلاع از قیمت فوتبال دستی ارزان و سایر محصولات ورزشی و سرگرمی با مشاورین آکو پارک تماس بگیرید.
فوتبال دستی پارکی برای استفاده در فضای باز (پارکی و محوطه های غیر مسقف و فضای باز ) و مکان های مرطوب مناسب است و مقاوم در برابر آفتاب، باران، برف، گرما و سرماست. فوتبال دستی فضای باز ، فوتبال دستی پارکی یکی از دستگاه های پر طرفدار ورزشی – تفریحی است که ورزش فوتبال واقعی را شبیه سازی می کند و عموما در فضاهای باز شهری نظیر پارک ها و بوستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از این ابزار تفریحی ورزشی ارزان قیمت و در عین حال مستحکم و ضد آب می تواند در کنار میز پینگ پنگ پارکی زمینه ساز سرگرمی و سلامت نسل جوان و نوجوان باشد.

میز پینگ پنگ فضای باز

بازی تنیس روی میز در فضای باز می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد، زیرا در اطراف میز پینگ پنگ پارکی فضای بیشتری وجود دارد و می‌تواند بازی را بسیار هیجان‌انگیز و سریع سازد. از قابلیت‌ های میز پینگ پنگ فضای باز مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی است. برای ساخت میز پینگ پنگ در فضای باز، موادی به کار می‎رود که احتمال زنگ زدگی در میز را به حداقل می‌رساند. میز پینگ پنگ فضای باز یکی از محصولات و تجهیزات پارکی است که علاوه بر ورزش و سلامتی، موجبات تفریح و سرگرمی افراد را در فضاهای باز فراهم می کند. میز تنیس فضای باز موقعیت بهتری برای معاشرت با اعضای خانواده و دوستان در اختیار شما میگذارد. میتوانید همزمان با بازی کردن از کنار هم بودن لذت ببرید و به تفریحات دیگر هم مشغول شوید. داشتن یک میز تنیس در فضای باز ساعتها و ساعتها شما و اطرافیانتان را سرگرم میکند.
میز پینگ پنگ

میز پینگ پنگ AKO.T800

قیمت فوتبال دستی

قیمت فوتبال دستی AKO.T801

خرید فوتبال دستی

خرید فوتبال دستی AKO.T802

بله مجموعه آکوپارک فوتبال دستی و میز تنیس را هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به مشتریان عزیز عرضه می کند.

شما می توانید با همکاران ما از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، بادوام و مستحکم، متنوع در طرح و رنگ، قیمت مناسب و...

پارک ها، بوستان ها، فضای سبز، ویلاها و...

تعداد بازديد : 794
نظرات كاربران :