پایه چراغ خیابانی

روشنایی محیط های شهری مانند پارک ها، خیابان ها، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار است و استفاده از پایه چراغ های خیابانی در پارک ها، معابر، خیابان ها و جاده ها و .. علاوه بر تامین روشنایی موجب زیبای محیط شهری نیز می شود. نور پردازی مناسب علاوه بر تامین روشنایی و زیبایی، موجب سهولت در رفت و آمد شهروندان و بالابردن امنیت پارک ها، خیابان ها و فضاهای شهری و برون شهری می شود. پایه چراغ های خیابانی در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که از جمله آنها می توان به پایه چراغ های چند وجهی، لوله ای و... اشاره کرد اغلب پایه چراغ های خیابانی بر اساس سلیقه و تقاضای مصرف کننده و با توجه به طراحی معابر شهری و بزرگراه ها در ارتفاعات 3 الی 15 متر تولید می شوند. پایه چراغ خیابانی در شکل ها و اندازه های مختلفی با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می گردند و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزار های ویژه محاسبه می گردد.  رنگ کاری و پوشش این محصولات با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه انتخاب می گردد.

انواع پایه چراغ خیابانی

خصوصیات پایه چراغ خیابانی

  • مشخصات فنی به درستی تعیین شود ( ضخامت ورق ، نوع چراغ ها ، نوع فونداسیون و حجم آن ، نوع پوشش ، دهانه پایین و بالا و....) 
  • تعیین فاصله درست نصب پایه ها نسبت به هم و تامین پایه ها به تعداد لازم
  • در حد امکان ، قرار نگرفتن منبع نوری در مقابل دید عابرین و رهگذران
  • تعیین ارتفاع درست سازه بر مبنای نور مورد نیاز موقعیت جغرافیایی ، مقدار ترافیک و تردد افراد
  • متناسب با بادهای منطقه ای و نیروهای محیطی و جغرافیایی محل
  • رعایت جنبه های فیزیولوژی محیطی مانند تاثیر عوامل محیطی مثل روشنایی ، صدا ، رطوبت ، گرما ، سرما و... 
  • بررسی محیط از نظر وجود موانع طبیعی مثل درخت و تپه و...
  • دارای قابلیت نصب چراغ خیابانی (لاکپشتی) یا پرژکتور به تعداد و چیدمان دلخواه
  •  امکان طراحی و ساخت پایه روشنایی برای کاربردهای خاص و یا چند منظوره
  • تعیین تعداد براکت ( دستک ) مورد نیاز و تعیین دقیق جهت آنها
 
پایه چراغ خیابانی   قیمت پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی

قیمت پایه چراغ خیابانی متناسب با خصوصیات آن ها متفاوت می باشد. از جمله مواردی مانند نوع خم و کیفیت خم کاری، وزن پایه چراغ خیابانی، نوع رنگ کاری و کیفیت رنگ، جنس سازه در صورت دکوراتیو بودن، اندازه مقاطع پایین و بالا و تعداد آن ها، نوع و کیفیت گالوانیزه و همچنین نوع چراغ می تواند در قیمت پایه چراغ خیابانی تاثیرگذار باشد پایه ها در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می شوند و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزارهای ویژه محاسبه می گردد. پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به آب و هوای محیط و دوام و ماندگاری اش تعیین میشود. پوشش پایه چراغ خیابانی می تواند گالوانیزه گرم، رنگ الکترواستاتیک، رنگ اپوکسی و .. باشد.

فروش پایه چراغ خیابانی

شرکت آکوپارک  طراحی و تولید کننده انواع پایه چراغ های خیابانی در طرح  و رنگ های مختلف می باشد. این شرکت با استفاده از بهترین و مرغوب ترین متریال و همچنین با بهرمندی از دانش مهندسین خلاق و ماهر به تولید این محصولات در کیفیت های بالا پرداخته است و قدم بزرگی در رفع نیاز های شهروندی و مسطح ساختن وظیفه مسئولین برداشته است. شما می توانید با کارشناسان شرکت آکوپارک تماس بگیرید تا برای خرید متناسب با نیازتان راهنمای شما باشند. همچنین می توانید برای مشاهده سایر محصولات شرکت آکو پارک به سایت شرکت مراجه نمایید. 

 

گالوانیزه گرم

دو دسته ساده و دکوراتیو

پایه چراغ خیابانی لوله ای، پایه چراغ خیابانی چند وجهی

پایه چراغ خیابانی در ارتفاع 6 متر، 9 متر، 12 متر و... تولید می شود.

تعداد بازديد : 403
نظرات كاربران :