سطل زباله فلزی خیابانی

سطل زباله فلزی خیابانی یکی از پرکاربرد ترین اجزاء تجهیزات مبلمان شهری می باشد که جهت رعایت مسائل بهداشتی محیط پارک ها،خیابان ها و فضاهای سبز و ایجاد ظاهری زیبا برای محیط مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای دوام و استحکام بالایی می باشد. عواملی مانند نوع طراحی، متریال بکار رفته برای ساخت آن و رنگ آمیزی بشدت در ایستایی و دوام این محصول دخیل هستند.  سطل زباله خیابانی یکی از مهمترین  لوازم مورد نیاز برای مبلمان شهری می باشد که اگر طبق استاداردهای لازم طراحی، تولید وهمچنین  جا نمایی و نصب شوند نقش بسیار مهمی در حفظ نظافت و بهداشت محل های عمومی ، تفرجگاه ها، بوستانها و پارک ها دارد. نحوه قرار گیری آنها از هم ،فاصله آنها از دیوار، وجود تعداد مناسب در یک راستا و هماهنگی طرحی و رنگی آنها با محیط پیرامون به خصوص با نیمکت های پارکی تعبیه شده در اطراف سطل زباله از اهمیت بالایی برخوردار است.  یک دستی نیمکت های پارکی با سطل زباله پارکی علاوه بر ایجاد رفاه و پاکیزگی ،  زیبایی و جلوه خاصی به محیط اطراف می بخشند.  نصب سطل زباله پارکی بسیار آسان بوده و پایه آنها به زمین پیچ می شود. 
 
سطل زباله فلزی خیابانی   سطل زباله خیابانی  قیمت سطل زباله فلزی

قیمت سطل زباله فلزی خیابانی

سطل زباله فلزی خیابانی در انواع متنوعی طراحی و تولید می شود. این سطل های زباله در انواع ساده، سی ان سی، لوله ای، پروفیلی ساخته می شوند که هر کدام با توجه به طرح، نوع متریال مصرف شده برای ساخت و حجم مواد مصرفی دارای قیمت های متفاوتی می باشند. از این رو شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت ها و جزئیات محصولات از طریق لینک های ارتباطی با شرکت آکو پارک تماس حاصل نمایید. 

ویژگی های سطل زباله فلزی خیابانی

سطل های زباله فلزی خیابانی دارای استاندارد هایی هستند که هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرند. از جمله این استاندارد ها ارتفاع سطل زباله می باشد. ارتفاع سطل زباله باید به گونه ای باشد تا همه ی افراد در رنج سنی های متفاوت بتوانند از این سطل های زباله استفاده کنند و دهانه این سطل زباله ها با توجه به مکانی که نصب می شوند دارای قطر های متفاوتی می باشند برای مثال سطل زباله فلزی خیابانی که در حیاط یک بیمارستان نصب می شود باید به اندازه ای باشد که به راحتی بتوان یک ظرف غذای پلاستیکی را در داخل آن انداخت.

فروش سطل زباله فلزی خیابانی

شرکت آکو پارک طراحی و تولید کننده انواع تجهیزات مبلمان شهری می باشد. که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده است. شرکت آکو پارک با طراحی و تولید سطل زباله خیابانی در طرح ها و رنگ های متنوع با بهترین متریال و بالاترین کیفیت ها همواره رضایت و رفاه شما هم وطنان عزیز را هدف کار خود قرار داده است شما می توانید جهت سفارش و اطلاع از لیست قیمت ها از طریق لینک های ارتباطی با شرکت آکو پارک تماس حاصل نمایید.