پایه چراغ زینتی باغی در تهران

 پایه چراغ زینتی باغی در تهران سازه ای فلزی است که در جهت نورپردازی و روشنایی محیط مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با تامین روشنایی باغ ها، ویلاها، باغچه ها و... نقش مهمی در زیباسازی محیط ایفا می کند. پایه چراغ زینتی باغی در اشکال و مدل های مختلف تولید می شود. چراغ های مورد استفاده در پایه چراغ زینتی باغی دارای استاندارد IP65 است که در مقابل رطوبت، نفوذ حشرات، گرد و غبار و... مقاوم می باشد. پایه چراغ زینتی باغی از بهترین و باکیفیت ترین متریال روز دنیا ساخته شده است به همین دلیل از دوام و مقاومت بالایی در مقابل عوامل محیطی مختلف برخوردار می باشد. 
 
پایه چراغ زینتی باغی در تهران

انواع پایه چراغ زینتی باغی در تهران

پایه چراغ زینتی باغی در انواع گوناگونی تولید می شود. این پایه چراغ ها به طور معمول دارای ارتفاع بین 2 الی 15 متر می باشند. پایه چراغ زینتی باغی را می توان از لحاظ ارتفاع پایه به دو دسته پایه بلند و پایه کوتاه تقسیم کرد. پایه چراغ زینتی باغی پایه بلند برای تامین روشنایی محوطه های وسیع همچون باغ ها، ویلاها، بوستان ها و... کاربرد دارد. پایه چراغ زینتی باغی پایه کوتاه در جهت نورپردازی محوطه هایی با وسعت کم همچون باغچه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا پایه چراغ زینتی باغی در تهران

  1. از دوام و طول عمر زیادی برخوردار است.
  2. در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بالایی دارد.
  3. از تنوع زیادی در طرح و مدل برخوردار است.
  4. در برابر عوامل محیطی مختلف نظیر گرد و خاک مقاومت بالایی دارد.
  5. قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد.
  6. در مقابل رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود.

خرید پایه چراغ زینتی باغی در تهران

خرید پایه چراغ زینتی باغی در تهران از مجموعه آکوپارک به دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است. خرید اینترنتی مزایای بسیاری دارد که از مهم ترین آنها می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. در خرید اینترنتی دیگری نیازی به خارج شدن شما از منزل نیست. شما می توانید با خرید اینترنتی انواع پایه چراغ زینتی باغی را مشاهده و از مشخصات هر یک مطلع شوید و در نهایت محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. مشتریان عزیزی که تمایل دارند تا پایه چراغ زینتی باغی را به صورت حضوری خریداری نمایند می توانند به آدرس درج شده در صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایند.

قیمت پایه چراغ زینتی باغی در تهران

اغلب خریدارانی که قصد خرید پایه چراغ زینتی باغی را دارند خواهان اطلاع از قیمت آن هستند. در رابطه با قیمت پایه چراغ زینتی باغی باید گفت این محصول با توجه به عوامل تاثیرگذار زیادی از قبیل ارتفاع، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع جوشکاری، نوع مونتاژ و... قیمت گذاری می شود. مجموعه آکوپارک پایه چراغ زینتی باغی را به نسبت سایر مراکز ارائه دهنده این محصول در ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما متقاضیان عزیز می توانید جهت استعلام از قیمت انواع پایه چراغ زینتی باغی با همکاران ما در گروه آکوپارک تماس حاصل نمایید.

بادوام و مستحکم، طول عمر زیاد، قیمت مناسب، مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و...

آلومینیوم یا فولاد

پایه چراغ زینتی باغی در جهت تامین روشنایی و همچنین زیباسازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد و اندازه، نوع پوشش، جنس و ضخامت ورق مورد استفاده، نوع مونتاژ، تعداد سفارش و...

نظرات كاربران :