کفپوش گرانولی پازلی

کفپوش گرانولی پازلی یکی از جدیدترین و با کیفیت انواع کفپوش می باشد. جنس این کفپوش که به آن کفپوش لاستیکی نیز گفته می شود از دانه ی گرانول بوده ودارای مقاومت بالایی در برابر ضربه، گرد و خاک، باد، آفتاب، باران و … هستند. مقاومت بالای کفپوش گرانولی پازلی آن را به کف پوشی مناسب جهت استفاده در فضاهای باز و پر رفت و آمد تبدیل کرده است. زیرا در فضاهای باز نیاز به کفپوشی است که تحمل آسیب های محیطی را داشته باشد و در مکان های پر رفت و آمد نیاز به کفپوشی است که تحمل وزن افراد و رفت و آمد با کفش را داشته باشد.

کاربرد کفپوش گرانولی پازلی

این محصول به دلیل تراکم زیاد و درصد چسب بسیار بالا وهمچنین استفاده از فرمول خاص در روند تولید، باعث گردیده تا این محصول بافتی کاملا پر و مستحکم داشته باشد، بطوری که فضای خالی بین گرانول ها به حداقل مقدار ممکن رسیده است که این امر سبب افزایش استحکام و همچنین کاهش جذب رطوبت شده است. به همین دلیل قابل استفاده در باشگاه های بدنسازی، زمین های ورزشی باز، اطراف استخر، پیاده روها، ویلاها و مکان های صنعتی می باشد.
•    پوشش کف پشت بام و در کنار استخر
•    جلوی درب فروشگاه ها و هتل ها
•    زیر تابلوی برق فشار قوی
•    در پارک ها و فضای بازی کودکان
•    دامداری ها و مجموعه های پرورش اسب
•    باشگاه های ورزشی و مهد کودک ها
•    کفپوش لاستیکی مترو
•    کف محیط های صنعتی و کارخانه ها
•    زیر دستگاه های صنعتی به منظور جلوگیری از لرزش دستگاه ها و صداگیری


کفپوش گرانولی پازلی

تولید کفپوش گرانولی پازلی

گرانول مورد استفاده در کفپوش اگر خالص نباشد دارای الیاف نخی و فلزاتی است که علاوه بر کاهش کیفیت و دوام گرانول باعث احتمال خطر در حین بهره برداری برای مصرف کننده می گردد. چون سطح کار حالتی یکدست و یکنواخت نداشته و کم و بیش سیم فلزی درون آن دیده می شود. در صورتی که کفپوش گرانولی با کیفیت ، عاری از هر نوع کناف و الیاف و یا سیم های فلزی است و به طور پیوسته از گرانول تشکیل شده است. گرانول ماده اولیه برای تولید کفپوش است. دانه های گرانول دارای خاصیت ارتجایی هستند یعنی با فشار و یا کشش بر روی آنها ، تغیر حالت می دهند. شرکت آکو پارک با تولید و فروش انواع کفپوش گرانولی پازلی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

تولیدکننده کفپوش گرانولی پازلی

شرکت آکوپارک طراح و تولید کننده انواع کفپوش های گرانولی پازلی در بالاترین کیفیت ها و طرح و رنگ های متنوع می باشد. این شرکت با استفاده از مرغوب ترین و بهترین متریال و با بهرمندی از مهندسین ماهر و خلاق به تولید این محصولات در کیفیت های بالا پرداخته است و قدم بزرگی در راستایای رفع نیاز های شهروندی و مسطح ساختن وظیفه مسئولین برداشته است. شما می توانید برای سفارش محصول مورد نیاز خود و اطلاع از لیست قیمت کفپوش گرانولی پازلی با کارشناسان شرکت آکوپارک تماس بگیرید تا راهنمای شما برای خرید مناسب باشند .

کفپوش گرانولی