کله قندی ترافیکی یا مخروط ترافیکی

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه در خشان در زمینه تولید انواع مبلمان و تجهیزات شهری از برترین تولید کنندگان محصولات وتجهیزات ترافیک شهری در سراسر کشور می باشد. آکو پارک با تولید بهترین کله قندی ترافیکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد، لذا آکو پارک برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با کله قندی ترافیکی و انواع آن مطالبی در این خصوص ارائه داده است باشد که  امید است مفید و مورد توجه واقع شود.همچنین شمامشتریان گرامی می توانید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در آکو پارک تماس حاصل نمایید.

کله قندی ترافیکی یا مخروط ترافیکی چیست

مخروط ترافیکی یا کله قندی ترافیکی ازسری محصولات  جدا کننده های ترافیکی محسوب میشود. بدنه کله قندی ترافیکی بیشتر از جنس پلاستیک بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است، این خاصیت سبب میشود که کله قندی  ترافیکی جزء پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی شده؛ زیرا باعث میشود که هنگام برخورد وسایل نقلیه مخروط ترافیکی و وسیله نقلیه آسیبی نبینند. کله قندی ترافیکی به راحتی قابل جابجا شدن است و با توجه به شکل مخروطی بودن  برخلاف استوانه ترافیکی نیازی به نصب بر روی سطح مورد نظر ندارد کله قندی ترافیکی در برابر ضربه، گرما و سرمای شدید مقاوم بوده در شرایط جوی با تابش شدید نور خورشید مقاوم میباشد. 

کاربرد کله قندی ترافیکی

بااستفاده از کله قندی ترافیکی امکان ایجاد ایمنی و جدا سازی مسیر ها  با کمترین هزینه مهیا می شود از جمله کاربرد های کله قندی ترافیکی می توان به جداسازی مسیر ها مشخص کردن محدوده راهسازی یا تعمیرات جاده ای و محدوده کار کارگران در انواع پارکینگ های خصوصی و عمومی ، برای جلوکیری از پارک کردن در محدوده های پارک ممنوع ، برای ایجاد ایمنی رانندگان و سرنشتینان به منظور جلوگیری از ورود خودرو ها در محدوده های در حال تعمیر یا ورود ممنوع ، مقابل درب ساختمان ها ، نمایشگاه های خودروو... اشاره نمود. 

انواع کله قندی ترافیکی

کله قندی ترافیکی در سایزی های 25 سانتی متر تا 1 متر ، در رنگ های شبرنگ گوناگون و در مدل های مختلف ساخته می شوند که عبارت اند از: