گلدان بتنی

آکو پارک تولید کننده گلدان های سنگی و بتنی و انواع مبلمان شهری با کیفیت بالا و قیمت ارزان میباشد. جهت خرید گلدان بتنی با طرح های متنوع با همکاران فروش این مجموعه تماس بگیرید. گلدان های شهری آکو پارک جایگزین مناسب برای گلدان های قدیمی میباشد.  گروه آکو پارک یکی از بزرگترین تولید کنندگان گلدان بتنی و یا فلاور باکس بتنی با پرسنلی مجرب در کنار شماست تا شهر شما هر روز زیباتر شود. 
 
گلدان بتنی

تولید کننده گلدان بتنی

قیمت گلدان بتنی

گلدان پارکی به گلدان هایی گفته می شود که درون پارک ها و فضاهای سبز به جهت زیبایی و جان بخشی به محیط شهر نصب و اجرا می شود. گلدان بتنی به جهت مصارف عمومی و قرارگیری آن در فضای شهری باید دارای مقاومت بالایی باشد تا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف شکسته نشود و به مرور زمان دچار ترک خوردگی و یا فرسایش نشود و در صورت خرابی امکان تعمیر گلدان بتنی پارکی نیز وجود داشته باشد. گلدان شهری که امروزه در فضاهای سبز مشاهده می شود در ابعاد، جنس و طرح های مختلفی تهیه و تولید می شود. از جمله گلدان پارکی که در حال حاضر بیشترین کاربرد را دارند گلدان بتنی شهری می باشند که به دلیل مقاومت بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

فلاور باکس بتنی

این محصولات کاملا مناسب استفاده برای داخل و خارج آپارتمان ها ، هتل ها ، رستورانها و ورودی ساختمان های مسکونی و ادارای ، فضاهای سبز ، وبلا و باغ ، پارک ها ، اطراف خیابان ها و سایر محوطه های باز و یا سرپوشیده است. این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین متریال ارائه داده است.

ساخت گلدان بتنی

گلدان محلی برای نگهداری گل ها و گیاهان می باشد که امروزه در مدل ها، طرح ها و جنس های مختلفی تهیه و تولید می شود. گلدان بتنی همان گونه که می توان از نام آن متوجه شد بدین معناست که در ساخت آن از بتن با دوام استفاده شده است که به راحتی شکسته نمی شوند. گلدان بتنی پارکی امروزه برای فضای باز موجب زیبایی هر چه بیشتر محیط می شود. گلدان های بتنی که امروزه ساخته می شوند در طرح ها، رنگ بندی ها و ابعاد مختلف در دسترس می باشند و می توان با توجه به مورد استفاده ابعاد مورد نظر گلدان بتنی شهری را به راحتی خریداری نمود.

خرید گلدان شیب بندی

گلدان شیب بندی و یا گلفوژ، گلدان بتنی است که با روی هم قرار گرفتن ایجاد دیوار حائل می کند. پس از نصب این گلفوژها (فلاور باکس بتنی) گونه های گیاهی مختلف در آن کاشته شود که در صورت کاشت گیاهان ،فضایی مفرح برای شهروندان بوجود خواهد آورد. 
 

 

 

قیمت گلدان شهری

گلدان بتنی شیراز
گلدان بتنی مشهد

فروش گلدان بتنی در کرج

گلدان بتنی اصفهان