استوانه ترافیکی

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه در خشان در زمینه تولید انواع مبلمان و تجهیزات شهری از برترین تولید کنندگان محصولات وتجهیزات ترافیک شهری در سراسر کشور می باشد. آکو پارک با تولید بهترین استوانه ترافیکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد، لذا آکو پارک برای آشنایی هرچه بهتر شما عزیزان با استوانه ترافیکی و انواع آن مطالبی در این خصوص ارائه داده است باشد که  امید است مفید و مورد توجه واقع شود.همچنین شمامشتریان گرامی می توانید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما در آکو پارک تماس حاصل نمایید.

استوانه ترافیکی چیست

 یکی دیگر از انواع جداکننده های ترافیکی  استوانه ترافیکی می باشد که برای جلوگیری از پارک خودرو ها در محل هایی که برای عبور و مرور مشکل ایجاد می کنند و یا در جهت جدا کردن مسیر، برای هدایت رانندگان در مسیر حرکتشان در پیچ های خطرناک، تقاطع اتوبان ها و... استفاده میگردد. 
استوانه ترافیکی دارای نوار شبرنگ لونه زنبوری و پارچه ای برای دید بهتر در شب میباشد. انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر شرایط جوی متغیر، تحمل تابش اشعه خورشید و در نهایت مقاومت در برابر ضربه، از جمله ویژگیهایی است که یک استوانه ترافیکی استاندارد باید داشته باشد. جنس استوانه ترافیکی از EVA بوده و درسه ارتفاع 1 متر، 75 سانت و 45 سانتی تولید میشود. پلی یورتان به کار رفته در ساخت این محصول،باعث انعطاف پذیری این استوانه ایمنی شده است. و این وسیله در هنگام برخورد با خودروها آسیبی به بدنه آن ها وارد نمی کند .
 

 

انواع استوانه ترافیکی