المان شهری نوری

شرکت آکو پارک با سال ها سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع میبلمان و تجهیزات شهری از برترین تولید کنندگان انواع مبلمان، تجهیزات و المان های شهری در سراسر ایران می باشد. این مجموعه با تولید انواع المان های شهری در متریال های مختلف و در شکل های نمادین گوناگون آماده ارائه خدمات و عقد قرار داد همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی مختلف در سراسر ایران می باشد شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طربق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در مجموعه آکو پارک تماس حاصل نمایید.

المان نوری چیست 

المان های نوری نوعی یادبود یا مجسمه  ای که بیانگر معنا، ارزش و مفهوم است که به نوعی برق و معماری را در خود جای داده است . این المان ها بیانگر صرفا وجود یک مجسمه  یا شی را نمی رساند بلکه می تواند نوعی نورپردازی خاص  و معنا دار در محیط های متفاوت باشد. المان های نوری را ممکن است در محیط های مختلف مشاهده کرده باشید این المان های نوری میتوانند در شکل های مختلف ساخته و نصب شوند.

نحوه ساخت المان نوری 

برای طراحی و ساخت این المان های نوری از نوعی برد یا مدار الکترونیکی استفاده می گردد این مدار ها درای نوعی پردازنده بوده که عملکرد لامپ ها ی رو المان را کنترل می نماید و باعث ایجاد نورپردازی های زیبا می گردد. در شرکت اکو پارک  برای ساخت این المان ها ازتجربیات  مهندس های توانا استفاده شده است.

انواع المان های نوری

المان های نوری براساس محل نصب به انواع زیر تقسیم می شوند:
المان های میدانی: در میادین اصلی شهرها بصورت مناسبتی یا دائمی قرار میگیرند
المان های عرضی خیابانی: در عرض خیابان وصل میشوند
المان های پایه چراغی: به پایه چراغ های بلوار ها نصب میشود.
المان های تراکم بالا: اشکال نوری دو بعدی و یا سه بعدی هستند که در یک معبر خاص با ترکم زیادی استفاده می گردند.

انواع المان نوری بر اساس شکل ظاهری و کاربرد

    این المان ها به دسته های مختلف تقسیم می گردند در ادامه با کلیک بر روی هر المان می توانید به صفحه آن مراجعه نموده و درباره آن ها بخوانید.