تولید چراغ راهنمایی رانندگی

شرکت آکو پارک با سالها سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات ترافیکی و مبلمان شهری از برترین تولید کنندگان چراغ راهنمایی رانندگی و چراغ های مخصوص عابر پیاده می باشد؛ آکو پارک با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت تهیه شده از مارکت های معتبر تولید کننده با کیفیت ترین چراغ های راهنمایی رانندگی در سطح ایران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید انواع چراغ های راهنمایی رانندگی با کارشناسان فروش ما در آکوپارک نماس حاصل نمایید.

چراغ راهنمایی رانندگی چیست

چراغ راهنمایی یا چراغ راهنما یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است. این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند. این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ نوری استاندارد (قرمز، زرد ، سبز) مشخص می‌سازد. •    روشن بودن رنگ سبز به معنی اجازه عبور در مسیر مشخص شده‌است.
•    روشن بودن رنگ زرد به معنی پایان یافتن مهلت عبور، دقت بیشتر برای عابران در حال عبور و اعلام توقف به عابرانی که به مسیر نزدیک می‌شوند.
•    روشن بودن چراغ قرمز به معنی توقف است.
عموماً نور قرمز شامل فام نارنجی رنگ و نور سبز شامل فام آبی رنگ است تا مبتلایان به کوررنگی قرمز-سبز را به گمراهی نیندازد.
چراغ راهنمایی رانندگی ، چراغ راهنمایی عابر پیاده
 

خرید چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ راهنمایی رانندگی با توجه به نوع کاربرد آن ها در انواع مختلف تولید و عرضه می گردند که که با توجه به قطعات به کار رفته و انواع آن ها درای قیمت های متفاوت می باشند . آکو پارک برای تولید چراغ های راهنمایی رانندگی از با کیفیت ترین قطعات استفاده کرده است. و یکی از افتخارات سوابق حرفه خود را جلب اعتماد مشتریان این مجمموعه می داند شما می توانید برای تهیه انواع چراغ های راهنمایی رانندگی با آکوپارک تماس حاصل نمایید.