تولید سطل زباله بتنی

 سطل زباله بتنی یکی از پرمصرف ترین تجهیزات شهری است که در جهت حفظ نظافت و پاکیزگی محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرد. این سطل زباله ها اغلب اماکن عمومی و پرتردد مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل از دوام و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی مختلف برخوردارند. سطل زباله بتنی نقش مهمی در پیشگیری از انتشار آلودگی و شیوع بیماری ایفا می کند. این سطل زباله ها از ظاهر زیبا و مطلوبی برخوردارند و سهم بسزایی در زیباسازی جلوه شهر دارند. از سطل زباله بتنی می توان در مکان هایی همچون پارک ها، خیابان ها، پیاده روها، فضای سبز، بوستان ها، محوطه بیمارستان ها، مدارس و... استفاده کرد.
 
تولید سطل زباله بتنی

نحوه تولید سطل زباله بتنی

امروزه از بتن در ساخت بسیاری از محصولات از جمله نیمکت، گلدان، المان شهری و... استفاده می کنند. سطل زباله بتنی از جنس بتن می باشد. بتن متریالی است که از مخلوط آب و سنگدانه های ریز و درشت سیمان حاصل می شود. بتن به کار رفته در ساخت سطل زباله بتنی از نوع بتن مسلح است. مسلح کردن بتن شیوه ای برای افزایش خاصیت کششی آن است. این سطل زباله ها به دلیل آنکه از بتن ساخته شده اند وزن سنگینی دارند بنابراین نمی توان آنها را به قصد سرقت حمل و جا به جا کرد. سطل زباله بتنی از مقاومت بالایی در مقابل ضربات و صدمات احتمالی برخوردار است و در دراز مدت دچار ترک خوردگی و شکستگی نمی شود. 

تولید کننده سطل زباله بتنی

تولید کننده سطل زباله بتنی با به کارگیری نیروهای جوان به تولید این محصول پرداخته است. در ساخت سطل زباله بتنی از بهترین و با کیفیت ترین مواد استفاده شده است. این سطل زباله ها قالبیت ترکیب با سایر متریال ها همچون چوب، فلز، سنگ و... را دارا می باشند. سطل زباله بتنی به دلیل داشتن رنگ خنثی به راحتی با هر فضایی هماهنگی پیدا می کند. این سطل زباله ها قالبیت رنگ آمیزی دارند. جهت رنگ آمیزی سطل زباله بتنی از رنگ کوره ای الکترواستاتیک استفاده می شود. رنگ انتخابی برای سطل زباله بتنی باید با سایر اجزای محیط هماهنگی و همخوانی داشته باشد تا موجب زیباسازی جلوه شهر شود.

شرکت تولید کننده سطل زباله بتنی

سطل زباله بتنی در طرح ها و مدل های گوناگونی طراحی و تولید می شود. برخی از این سطل زباله ها دارای درب و مخزن داخلی از جنس فلز می باشند. وجود مخزن فلزی داخلی در این سطل زباله ها موجب سهولت در تخلیه زباله ها می شود. سطل زباله بتنی بهتر است به صورت درب دار طراحی و تولید گردد تا مانع از ایجاد مسائل و مشکلات بهداشتی در محیط شود. شرکت های بسیاری در کشور هستند که در زمینه فروش انواع سطل زباله شهری فعالیت می کنند. مجموعه آکوپارک از جمله بزرگترین و معتبرترین مراکزی است که سطل زباله بتنی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می کند. این گروه در تلاش است تا با افزایش سطح کیفیت محصولات خود بتواند لبخند رضایت را بر لبان مشتریان عزیز بنشاند.

رنگ الکترواستاتیک

خیابان ها، پارک ها، فضای سبز، پیاده روها، باغ ها و...

بله مجموعه آکوپارک سطل زباله بتنی را به سراسر کشور ارسال می کند.

سطل زباله بتنی با توجه به ابعاد و اندازه، نوع رنگ، نوع طراحی، جنس و کیفیت مواد سازنده و... قیمت گذاری می شود.

نظرات كاربران :